Stone business Bedrock
CONTENT CONTENT
CONTENT
flower
BLOOM1

معرفی:


مجموعه { اصول الدینی } فعالیت خود را از سال 1332 خورشیدی در زمینه مصالح ساختمانی در شهر اردبیل  آغاز نمود. از همان ابتدا فعالیت مجموعه بصورت بازرگانی و پخش مصالح ساختمانی در منطقه شمال غرب ایران بنا نهاده شد و در کوتاه ترین زمان به بزرگترین مجموعه فروش مصالح ساختمانی در منطقه تبدیل شد. از سال 1386  مجموعه  اصول الدینی تصمیم به فروش سنگ های تزئینی نمود و توانست در  کوتاهترین زمان به بزرگترین فروشگاه سنگ های تزئینی در شمالغرب کشور تبدیل شود و با برند { OSOULEDINI } از سال 1389 با صادرات محصولات در سطح جهانی به عنوان یک بازرگانی معتبر مطرح شود.

 این مجموعه در سال 1392 با ثبت برند { آرت ویل – ARTWIL } و با شیوه های مطالعه ، تحقیق و توسعه R&D  توانست قوی تر از همیشه در بازار های جهانی حضور داشته باشد و با تولید محصولات سنگ های تزئینی با بالاترین استاندارد ها و تامین مواد اولیه با کیفیت ، برش های دقیق و مونتاژ قطعات با نهایت دقت و ظرافت و با بسته بندی شیک و مقاوم به یکی از با کیفیت ترین تامین کنندگان سنگ های تزئینی موزائیکی در سطح جهانی تبدیل شود .

همچنین با آموزش گروه های حرفه ای نصب و ارائه خدمات نصب با بالاترین کیفیت و آموزش رایگان نحوه نصب به تمام گروه ها توانسته  به عنوان اولین آموزش دهنده رایگان نحوه نصب سنگ های تزئینی موزائیکی ( رو توری ) مطرح شود.

لطفا صبر کنید