Stone business Bedrock
استقبال صنعت سنگ از یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

استقبال صنعت سنگ از یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

خبرگزاری سنگ ایران

استقبال صنعت سنگ از یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

29 آذر 1397
0
0
رشید کیانی پور
استقبال صنعت سنگ از یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران. خبرگزاری سنگ ایران
-

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، علیرغم مشکلات بسیار زیادی که در حال حاضر در صنعت سنگ ایران وجود دارد فعالان این صنعت از حضور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران که در مهر ماه سال جاری در شهرستان محلات شهر نیم ور برگزار می شود استقبال بسیار خوبی داشته اند.

شرکت های فراوری سنگ، شرکت های معدنی، شرکت های تولید ماشین آلات معدنی و کارخانجات سنگبری داخلی از هم اکنون برای حضور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ثبت نام کرده و جانمایی خود را انجام داده اند.  پیش بینی می شود بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه حضور داشته باشند.

در این دوره از نمایشگاه ۲۰ شرکت از ترکیه، ۲۰ شرکت از چین، ۱۰ شرکت از برزیل، ۶ شرکت از کشورهای روسیه و اسپانیا و پنج شرکت نیز از هند حضور خواهد داشت. انجمن های تخصصی پاکستان، افغانستان، ترکیه، روسیه، چین، هند و برخی کشورهای اروپایی از دیگر حاضران بین المللی این نمایشگاه خواهند بود. دعوت نامه های لازم برای حضور اتاق بازرگانی کشورهای عمان، کویت، قطر، افغانستان، پاکستان، قزاقستان، برزیل، مصر، آذربایجان وعراق نیزارسال شده است.

از مهمترین اقدامات نمایشگاه یازدهم دعوت از رسانه های جمعی داخلی و رسانه های جمعی خارجی برای حضور در نمایشگاه است.

خبرگزاری فارس، خبرگزاری تسنیم، رونامه صمت، خبرگزاری ایلنا، خبرگزاری مهر، خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری میزان، باشگاه خبرنگاران جوان و مجلات و رسانه های استان مرکزی، مجله حجار، سایت معدن، روزنامه دنیای اقتصاد، مجله صنعت ساختمان، مجله مارمو ماشین ایتالیا، دنیای سنگ ترکیه، سنگ و تکنولوژی ترکیه، چکیده صنعت سنگ هند، سنگ و تجارت روسیه و لیتوس اسپانیا برخی از رسانه های حاضر در نمایشگاه یازدهم خواهند بود.

برای نشریات خارجی امکانات اختصاصی به همراه مترجم و راهنما در نظر گرفته خواهد شد تا فعالان صنعت سنگ ایران بتوانند با آن ها ارتباط برقرار کنند و قابلیت های خود را در سطح بین الملل بشناسانند.

همزمان با انجام امورمربوط به بازاریابی یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران، «مسابقه بین المللی داستان کوتاه، عکس، کارتون و خطاطی با موضوع سنگ» نیز در حال برگزاری است و تاکنون هنرمندان زیادی از کشور ایران و کشورهای مختلف دنیا آثار خود را برای شرکت در این مسابقه ارسال کرده اند. نفرات برتر این مسابقه با آراء مردم مشخص خواهند شد و طبق روال سال گذشته به نفرات برتر جوائز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت. برای برگزاری «مسابقه با موضوع سنگ» به هنرمندان خارج از کشور نیز توجه ویژه ای شده و با ارسال ایمیل از آنها دعوت شده در این مسابقه شرکت کنند.

لطفا صبر کنید